zamknij         x
Serwis www.artboomfestival.pl używa plików cookies zgodnie z opisaną polityką prywatności. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na użycie plików cookies.
KTO CO KIEDY GDZIE
Igor Krenz
Kuratorka: Małgorzata Gołebiewska
Obiekt bez cienia
Schoko Traum
3/09/2015 - 6/09/2015
3/09/2015 - 6/09/2015
Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie
Spółdzielnia Socjalna Dwie Zmiany
Oliver Ressler
Kuratorka: Małgorzata Gołębiewska
Współpraca Mirka Bałazy
Nieudane Inwestycje
16/09/2015 - 15/10/2015
Kraków
Mykola Ridnyi
Kuratorka: Aleksandra Nowicka
Koordynacja: Marcin Gołębiewski
W kawałkach
25/09/2015
ul. Królowej Jadwigi
Piotr Lutyński
Koordynacja: Małgorzata Gołębiewska
Żywa Latarnia
25/09/2015 - 9/10/2015
skwer przy zbiegu ulic Czarnowiejskiej i Kijowskiej
Anna Królikiewicz
Kuratorka: Emilia Orzechowska
HONEY/MOON
25/09/2015 - 9/10/2015
Dom Zwierzyniecki
Grizedale Arts, Karen Guthrie, Adam Sutherland, Laure Prouvost, Bedwyr Williams, Francesca Ulivi
Kuratorka: Kasia Garapich
Dom Fermentu
25/09/2015 - 28/09/2015
ul. Królowej Jadwigi 20
Grupa Centrala, Małgorzata Kuciewicz, Simone de lacobis
Koordynacja: Małgorzata Gołębiewska
PRZYZBA
2/10/2015
ul. Rydla 10
Michał Łagowski, Stanisław Ruksza CAVALERIA RUSTICANA
25/09/2015 - 9/10/2015
Skład Długa
Daniel Rycharski
Kurator: Szymon Maliborski
Pomnik Chłopa
25/09/2015 - 9/10/2015
Kurówko - Kraków
P. Branas, B. Buczek, K. Kowalska, H. Gromny i X. Wolski, A. Molska, Irena i Jerzy Morawscy, M. Sala, S. Szewczyk, P. Żyliński
Kurator: P. Sikora,
koordynacja: A. Korzelska,
aranżacja: M. Okoński
Wsiosko!
2/10/2015
Rydlówka
Charles Esche, Katerina Gregos, Anne Szefer Karlsen Zaangażowani w... przestrzeń – dyskusja panelowa
26/09/2015
Sala Audiowizualna, Bunkier Sztuki
Fundacja Instytut Architektury:
Dorota Leśniak-Rychlak - moderacja
Paneliści: Marek Kowicki, Michał Wiśniewski, Magdalena Zych
Debata: CHAŁUPA – KOSTKA – COTTAGE
26/09/2015
Pałac Krzysztofory, Sala Miedziana, ul.Szczepańska 2 
Daniel Rycharski, Szymon Maliborski Village People: Muzeum Alternatywnych Historii Społecznych
29/09/2015
Bulwar Czerwieński
Bogna Świątkowska - moderacja
Paneliści: Piotr Bujas, Maciej Gdula, Joanna Kusiak, Andrzej Leder, Przemysław Sadura
DEBATA SOCJOLOGICZNA: WIEŚ W MIEŚCIE
30/09/2015
Bunkier Sztuki, pl. Szczepański 3a
Honorata Martin
Moderacja: Aneta Rostkowska
Artist's Talk: Wyjście w Polskę
2/10/2015
Metaforma Cafe, ul. Powiśle 11
Leon Tarasewicz
Kuratorka: Małgorzata Gołębiewska
Instalacja malarska „Waliły – Kraków - Waliły”
2/10/2015 - 16/10/2015
łącznik między Dworcem Autobusowym MDA a Dworcem PKP Kraków Główny
Fundacja Instytut Architektury:
Dorota Jędruch - moderacja
Paneliści: Jacek Gądecki, Paweł Jaworski, Marta Smagacz-Poziemska
Debata: MIASTO OGRODÓW, MIASTO OGRODZEŃ
3/10/2015
Pałac Krzysztofory, Sala Miedziana, ul.Szczepańska 2
Alicja Rogalska
Kuratorka: Aneta Rostkowska
KULTYWACJA - Ogólnopolski Festiwal Krótkich Filmów Rolniczych
3/10/2015
budynek Uniwersytetu Rolniczego
Marek Firek
Koordynacja: Amadeusz Kierepka
Psia niedziela
4/10/2015
Muzeum Forum