zamknij         x
Serwis www.artboomfestival.pl używa plików cookies zgodnie z opisaną polityką prywatności. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na użycie plików cookies.
WHO WHAT WHEN WHERE
Igor Krenz
Curator: Małgorzata Gołebiewska

Obiekt bez cienia (Object without shadow)
3/09/2015 - 6/09/2015
3/09/2015 - 6/09/2015
Spółdzielnia Socjalna Dwie Zmiany
National Gallery of Art in Sopot
Oliver Ressler
Curator: Małgorzata Gołębiewska
Cooperation: Mirka Bałazy
Failed Investments
16/09/2015 - 15/10/2015
Krakow
Mykola Ridnyi
Curator: Aleksandra Nowicka
Coordination: Marcin Gołębiewski
W kawałkach (In Pieces)
25/09/2015
Królowej Jadwigi street
Piotr Lutyński
Coordination: Małgorzata Gołębiewska
Żywa Latarnia (Living Lantern)
25/09/2015 - 9/10/2015
square near Czarnowiejska and Kijowska street
Anna Królikiewicz
Curator: Emilia Orzechowska
HONEY/MOON
25/09/2015 - 9/10/2015
Zwierzyniecki House
Grizedale Arts, Karen Guthrie, Adam Sutherland, Laure Prouvost, Bedwyr Williams, Francesca Ulivi
Curator: Kasia Garapich
Dom Fermentu [House of Ferment]
25/09/2015 - 28/09/2015
ul. Królowej Jadwigi 20
Grupa Centrala, Małgorzata Kuciewicz, Simone de lacobis
Coordination: Małgorzata Gołębiewska
PRZYZBA
2/10/2015
ul. Rydla 10
Michał Łagowski, Stanisław Ruksza CAVALERIA RUSTICANA
25/09/2015 - 9/10/2015
Skład Długa
Daniel Rycharski
Curator: Szymon Maliborski
Pomnik Chłopa (A monument to the Peasant)
25/09/2015 - 9/10/2015
Kurówko - Kraków
P. Branas, B. Buczek, K. Kowalska, H. Gromny i X. Wolski, A.Molska, Irena i Jerzy Morawscy, M. Sala, Sz. Szewczyk, P. Żyliński
Curator: P. Sikora cordination: A. Korzelska arrangement: M. Okoński
Wsiosko! (O Village!)
2/10/2015
Rydlówka
Charles Esche, Katerina Gregos, Anne Szefer Karlsen Engaged in ... space - a panel discussion
26/09/2015
Audiovisual Room, Bunkier Sztuki Gallery
Fundacja Instytut Architektury:
Dorota Leśniak-Rychlak - moderation
Panelists: Marek Kowicki, Michał Wiśniewski, Magdalena Zych
Debate: CHAŁUPA – KOSTKA – COTTAGE
26/09/2015
Pałac Krzysztofory, ul.Szczepańska 2 
Daniel Rycharski, Szymon Maliborski Village People: Museum of Alternative Social Histories (Muzeum Alternatywnych Historii Społecznych)
29/09/2015
Czerwieński Avenue
Bogna Świątkowska moderation, panelists: Piotr Bujas, Maciej Gdula, Joanna Kusiak, Andrzej Leder, Przemysław Sadura SOCIOLOGICAL DEBATE: THE VILLAGE IN THE CITY
30/09/2015
Bunkier Sztuki, pl. Szczepański 3a
Honorata Martin
Moderation: Aneta Rostkowska
Artist's Talk: Wyjście w Polskę
2/10/2015
Metaforma Cafe, ul. Powiśle 11
Leon Tarasewicz
Curator: Małgorzata Gołębiewska
painting installation “Waliły – Kraków – Waliły”
2/10/2015 - 16/10/2015
link between the Bus Station MDA and Train Station Central Krakow
Fundacja Instytut Architektury:
Dorota Jędruch - moderation
Panelists: Jacek Gądecki, Paweł Jaworski, Marta Smagacz-Poziemska
Debate: MIASTO OGRODÓW, MIASTO OGRODZEŃ (City of Gardens, City of Fences)
3/10/2015
Pałac Krzysztofory, Sala Miedziana, ul.Szczepańska 2
Alicja Rogalska
Curator: Aneta Rostkowka
CULTIVATION - National Polish Festival of Short Agricultural Films
3/10/2015
building of the University of Agriculture in Krakow
Marek Firek
Coordination: Amadeusz Kierepka
Psia niedziela (Dog Sunday)
4/10/2015
Forum Museum